Strona główna Biuletynu Informacji Publicznej - www.bip.gov.pl
Urząd Gminy w Górowie Iławeckim
Herb Urząd Gminy w Górowie Iławeckim

Czwartek 18.01.2018

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Udostępnianie aktów normatywnych i innych aktów prawnych.

 

Udostępnianie aktów normatywnych i innych aktów prawnych.
 


Urząd Gminy w Górowie Iławeckim udostępnia nieodpłatnie Dzienniki Ustaw i Monitory Polskie lub zawarte w nich akty normatywne i inne akty prawne, w tym orzeczenia do wglądu i pobrania na stronach Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Gminy w Górowie Iławeckim oraz w postaci elektronicznej w godzinach pracy, w siedzibie Urzędu Gminy przy ul. Kościuszki 17 - Sekretariat.

Urząd Gminy prowadzi również zbiór aktów prawa miejscowego ustanowionych przez Radę Gminy Górowo Iławeckie. Są one dostępne nieodpłatnie na stronach Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Gminy w Górowie Iławeckim oraz do wglądu w godzinach pracy, w siedzibie Urzędu Gminy przy ul. Kościuszki 17 - pok. 19 (Obsługa Rady Gminy).

Wydruk, wykonanie kserokopii  aktów normatywnych i innych aktów prawnych jest odpłatne na zasadach określonych w zarządzeniu nr WG.0050.28.2012 z dnia 16 kwietnia 2012 r. w sprawie w sprawie ustalenia opłat za dodatkowe koszty związane z udostępnieniem informacji publicznej, udostępnianiem informacji publicznej w celu ponownego wykorzystania, ceny arkusza wydruku aktu normatywnego lub  innego aktu prawnego oraz wykonania kserokopii na wniosek strony w Urzędzie Gminy w Górowie Iławeckim. [pobierz zarządzenie]

Wytworzył:
Krzysztof Barański
Udostępnił:
Krzysztof Barański
(2012-10-09 07:10:20)
Ostatnio zmodyfikował:
Krzysztof Barański
(2013-04-09 08:34:46)
 
 
ilość odwiedzin: 2041482

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Więcej informacji na stronie Polityki Prywatności.

X