Os.wyd.dec.w im.wojta

Bożena Kaczyńska - Podinspektor ds. podatków i opłat
[za 2012 r.]
[za 2013 r.]    
[za 2014 r.]
[za 2015 r.]
[za 2016 r.]
[za 2017 r.]
[za 2018 r.]


Jarosława Worobiec - Podinspektor ds. księgowości podatkowej, windykacji podatków, opłat i innych należności budżetowych
[za 2012 r.]
[za 2013 r.]  
[za 2014 r.]
[za 2015 r.]
[za 2016 r.]
[za 2017 r.]
[za 2018 r.]


Halina Brzozowska - Starszy pracownik socjalny
[za 2012 r.]
[za 2013 r.]  
[za 2014 r.]
[za 2015 r.]
[za 2016 r.]
[za 2017 r.]
[za 2018 r.]


Katarzyna Smut - Inspektor ds. pomocy materialnej uczniom
[za 2012 r.]
[za 2013 r.]
[za 2013 r. - korekta]     
[za 2014 r.]
[za 2015 r.]
[za 2016 r.]
[za 2017 r.]
[za 2018 r.]


Sławomira Worobiec - Podispektor ds. Obywatelskich
[za 2012 r.]
[za 2013 r.]
[za 2014 r.]
[za 2015 r.]
[za 2016 r.]
[za 2017 r.]
[za 2018 r.]


Maria Duchnik (Dąbrowska) - Podinspektor ds. Ochrony Środowiska i Pozyskiwania Funduszy Strukturalnych
[za 2012 r.]
[za 2013 r.]
[za 2014 r.]
[za 2015 r.]
[za 2016 r.]
[za 2017 r.]
[za 2018 r.]


Mieczysław Ościk - Inspektor ds. ds. Obrony Cywilnej, Spraw Wojskowych i Reagowania Kryzysowego
[za 2012 r.]
[za 2013 r.] 
[za 2014 r.]
[za 2015 r.]
[za 2016 r.]
[złożone w związku z rozwiązaniem umowy o pracę]


Wioletta Kutkowska - Podinspektor ds. Księgowości Analitycznej
[za 2012 r.]
[za 2013 r.]
[za 2013 r. - korekta] 
[za 2014 r.]
[za 2015 r.]
[za 2016 r.]
[za 2017 r.]
[za 2018 r.]


Eugeniusz Ostrówko - Podinspektor ds. Rolnictwa i Leśnictwa
[za 2012 r.]
[za 2013 r.]
[za 2013 r. - korekta]
[za 2014 r.]
[złożone w związku z rozwiązaniem umowy o pracę]


Olga Tymiec - Podinspektor ds. Obsługi Kasowej
[za 2012 r.]
[za 2013 r.]
[za 2014 r.]
[za 2015 r.]
[za 2016 r.]
[za 2017 r.]
[za 2018 r.]


Bogusława Mańkowska - Inspektor ds. Gospodarki Nieruchomościami
[za 2012 r.]
[za 2013 r.]
[za 2014 r.]
[za 2015 r.]
[za 2016 r.]
[za 2017 r.]
[za 2018 r.]


Dorota Wardalińska - Stanowisko ds. Gospodarki Odpadami
[złożone w terminie 30 dni od dnia otrzymania upoważnienia]
[za 2013 r.]
[za 2014 r.]
[złożone w związku z rozwiązaniem umowy o pracę]


Ewelina Skrzypa
[złożone w terminie 30 dni od dnia otrzymania upoważnienia]
[za 2015 r.]
[za 2016 r.]
[za 2017 r.]


Anna Kunicka - Podinspektor ds. Świadczeń Rodzinnych
[złożone w terminie 30 dni od dnia otrzymania upoważnienia]
[za 2016 r.]
[za 2017 r.]
[za 2018 r.]


Roksana Ścibek - Podinspektor ds. Świadczeń z Funduszu Alimentacyjnego
[złożone w terminie 30 dni od dnia otrzymania upoważnienia]
[za 2016 r.]
[za 2017 r.]
[za 2018 r.]


Beata Bielikowicz - Specjalista Pracy Socjalnej
[złożone w terminie 30 dni od dnia otrzymania upoważnienia]


Jolanta Lidia Rudź - Starszy Specjalista Pracy Socjalnej
[złożone w terminie 30 dni od dnia otrzymania upoważnienia]


Sylwia Maria Szmydt-Tomaszewska - Starszy Pracownik Socjalny
[złożone w terminie 30 dni od dnia otrzymania upoważnienia]

Wytworzył:
Krzysztof Barański
Udostępnił:
Krzysztof Barański
(2005-07-11 09:42:58)
Ostatnio zmodyfikował:
Krzysztof Barański
(2019-10-31 08:19:16)