Os.wyd.dec.w im.wojta

Bożena Kaczyńska - Podinspektor ds. podatków i opłat
[za 2017 r.]
[za 2018 r.]
[za 2019 r.]
[za 2020 r.]
[za 2021 r.]
[za 2022 r.]


Jarosława Worobiec - Podinspektor ds. księgowości podatkowej, windykacji podatków, opłat i innych należności budżetowych
[za 2017 r.]
[za 2018 r.]
[za 2019 r.]
[za 2020 r.]
[za 2021 r.]
[za 2022 r.]


Halina Brzozowska - Starszy pracownik socjalny
[za 2017 r.]
[za 2018 r.]


Katarzyna Smut - Inspektor ds. pomocy materialnej uczniom
[za 2017 r.]
[za 2018 r.]
[za 2019 r.]
[za 2020 r.]
[za 2021 r.]
[za 2022 r.]


Sławomira Worobiec - Podispektor ds. Obywatelskich
[za 2017 r.]
[za 2018 r.]
[za 2019 r.]
[złożone w związku z rozwiązaniem umowy o pracę]


Maria Duchnik (Dąbrowska) - Podinspektor ds. Ochrony Środowiska i Pozyskiwania Funduszy Strukturalnych
[za 2017 r.]
[za 2018 r.]
[za 2019 r.]
[za 2020 r.]
[za 2021 r.]
[korekta oświadczenia majątkowego za 2021 r.]
[za 2022 r.]
[sprostowanie oświadczenia majątkowego za rok 2022]


Wioletta Kutkowska - Podinspektor ds. Księgowości Analitycznej
[za 2017 r.]
[za 2018 r.]
[za 2019 r.]
[za 2020 r.]
[za 2021 r.]
[za 2022 r.]


Olga Tymiec - Podinspektor ds. Obsługi Kasowej
[za 2017 r.]
[za 2018 r.]
[złożone w związku z rozwiązaniem umowy o pracę]


Bogusława Mańkowska - Inspektor ds. Gospodarki Nieruchomościami
[za 2017 r.]
[za 2018 r.]
[za 2019 r.]
[złożone w dniu wygaśnięcia upoważnienia]


Ewelina Skrzypa
[za 2017 r.]
[złożone w związku z rozwiązaniem umowy o pracę]


Anna Kunicka - Inspektor ds. Świadczeń Rodzinnych
[za 2017 r.]
[za 2018 r.]
[za 2019 r.]
[złożone w dniu wygaśnięcia upoważnienia]
[złożone w terminie 30 dni od dnia otrzymania upoważnienia]
[za 2020 r.]
[za 2021 r.]
[za 2022 r.]


Roksana Ścibek - Inspektor
[za 2017 r.]
[za 2018 r.]
[za 2019 r.]
[złożone w dniu wygaśnięcia upoważnienia]
[złożone w terminie 30 dni od dnia otrzymania upoważnienia]
[za 2020 r.]
[za 2021 r.]
[za 2022 r.]


Beata Bielikowicz - Specjalista Pracy Socjalnej
[złożone w terminie 30 dni od dnia otrzymania upoważnienia]
[za 2019 r.]
[złożone w dniu wygaśnięcia upoważnienia]
[złożone w terminie 30 dni od dnia otrzymania upoważnienia]
[za 2020 r.]
[za 2021 r.]
[za 2022 r.]


Jolanta Lidia Rudź - Starszy Specjalista Pracy Socjalnej
[złożone w terminie 30 dni od dnia otrzymania upoważnienia]
[za 2019 r.]
[złożone w dniu wygaśnięcia upoważnienia]
[złożone w terminie 30 dni od dnia otrzymania upoważnienia]
[za 2020 r.]
[za 2021 r.]
[za 2022 r.]


Sylwia Maria Szmydt-Tomaszewska - Starszy Pracownik Socjalny
[złożone w terminie 30 dni od dnia otrzymania upoważnienia]
[za 2019 r.]
[złożone w dniu wygaśnięcia upoważnienia]
[złożone w terminie 30 dni od dnia otrzymania upoważnienia]
[za 2020 r.]
[za 2021 r.]
[za 2022 r.]


Agnieszka Małachowska - Starszy Pracownik Socjalny
[złożone w terminie 30 dni od dnia otrzymania upoważnienia]
[złożone w dniu wygaśnięcia upoważnienia]
[złożone w terminie 30 dni od dnia otrzymania upoważnienia]
[za 2020 r.]
[za 2021 r.]
[za 2022 r.]


Dorota Pich - Inspektor
[złożone w terminie 30 dni od dnia otrzymania upoważnienia]
[złożone w dniu wygaśnięcia upoważnienia]
[złożone w terminie 30 dni od dnia otrzymania upoważnienia]
[za 2020 r.]


Iwona Gołębikowska - Starszy Pracownik Socjalny
[złożone w terminie 30 dni od dnia otrzymania upoważnienia]
[złożone w dniu wygaśnięcia upoważnienia]
[złożone w terminie 30 dni od dnia otrzymania upoważnienia]
[za 2020 r.]
[za 2021 r.]
[za 2022 r.]


Sylwia Osmańska - Podinspektor ds. Obrony Cywilnej, Spraw Wojskowych i Reagowania Kryzysowego
[złożone w terminie 30 dni od dnia otrzymania upoważnienia]
[za 2020 r.]
[za 2021 r.]
[za 2022 r.]


Tomasz Glibowski - Podinspektor
[złożone w terminie 30 dni od dnia otrzymania upoważnienia]
[za 2021 r.]
[za 2022 r.]


Łukasz Politykin - Podinspektor
[złożone w terminie 30 dni od dnia otrzymania upoważnienia]
[za 2022 r.]

Wytworzył:
Krzysztof Barański
(2005-07-11)
Udostępnił:
Barański Krzysztof
(2005-07-11 09:42:58)
Ostatnio zmodyfikował:
Barański Krzysztof
(2024-01-11 10:19:35)
       DRUKUJ TĘ STRONĘ Obrazek drukarki